Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 71,5% sub estimat

Servicii medicale prestate de medici specialisti - Servicii medicale de sanatate publica si management sanitar

Număr anunț
CN1020590
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
DR. LEUCUTA CARMEN FELICIA - MEDIC INDEPENDENT, SANATATE PUBLICA SI MANAGEMENT (CUI 42410227)
Cod CPV
85121200-5 · Servicii prestate de medici specialisti (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
311.166,24 RON
Valoare atribuită
88.567,88 RON 71,5% sub estimat
Data publicării
23.04.2020 09:06
Anunț de atribuire
CAN1040689
Termen limită
26.05.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1082394

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

88.567,88 RON

din 311.166,24 RON estimat 71,5%

Adjudecat la 28,5% din estimat · economie 222.598,36 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.