Ofertă acceptată Cumpărare directă

CILINDRU GRADAT 500 ML, DIN STICLA, Clasa AS, certificat de calibrare pe lot, GERMANIA

Număr anunț
DA29480687
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CERCETARI BIOLOGICE IASI (CUI 17606320)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
11.171.693 RON
Data publicării
08.12.2021 00:00
Data finalizării
09.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.171.693 RON