Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACUMULATOR 18V/ 15 AH pentru bormasina

Număr anunț
DA29483001
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Giurgiu (CUI 5843153)
Cod CPV
31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.323.653 RON
Data publicării
08.12.2021 00:00
Data finalizării
09.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.323.653 RON