Atribuită Cumpărare directă

Romla 25 mg / 25 mg / g x 30 g crema / LIDOCAINUM+PRILOCAINUM

Număr anunț
DA35797229
Autoritate contractantă
Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.220 RON
Data publicării
24.05.2024 13:51
Data finalizării
28.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.220 RON