Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE MATERIAL DULAPURI INCALTAMINTE SCOALA GIMNAZIALA COMANDOR ALEXANDRU CATUNEANU, LUNCA CETAT

Număr anunț
DA29492001
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "COMANDOR ALEXANDRU CATUNEANU"LUNCA CETATUII (CUI 17169307)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.339.014 RON
Data publicării
08.12.2021 00:00
Data finalizării
09.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.339.014 RON