Atribuită Cumpărare directă

Servicii de monitorizare postinchidere a depozitului de deseuri al orasului Rasnov

Număr anunț
DA35797085
Autoritate contractantă
Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
Furnizor / câștigător
BIOSOL PSI SRL (CUI 13341727)
Cod CPV
71700000-5 · Servicii de monitorizare si de control (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.394 RON
Data publicării
24.05.2024 13:51
Data finalizării
28.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.394 RON