Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telefon SAMSUNG Galaxy A52s 5G, 128GB, 6GB RAM, Dual SIM, Awesome Black

Număr anunț
DA29479796
Autoritate contractantă
CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE PAPIU ILARIAN (CUI 36451648)
Cod CPV
32252000-4 · Telefoane GSM (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.864.518 RON
Data publicării
08.12.2021 00:00
Data finalizării
09.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.864.518 RON