Atribuită Cumpărare directă

Router Wireless ASUS RT-AX59U, AX4200, Dual-Band, Quad-Core 2.0GHz CPU, 128MB/512MB Flash/RAM, Gigab

Număr anunț
DA35804402
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Lazar Edeleanu (CUI 2843833)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
487,39 RON
Data publicării
27.05.2024 13:51
Data finalizării
28.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

487,39 RON