Ofertă acceptată Cumpărare directă

DOCUMENTATII CADASTRALE, INTRAVILAN, EXTRAVILAN, COMUNA LUNCA

Număr anunț
DA29464277
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA (CUI 4935186)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.672.707 RON
Data publicării
07.12.2021 00:00
Data finalizării
09.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.672.707 RON