Ofertă acceptată Cumpărare directă

Centrala termica in condensare 32 kw pentru CAbR Pietricica conform ADV1257284

Număr anunț
DA29478561
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
Cod CPV
39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.323.627 RON
Data publicării
08.12.2021 00:00
Data finalizării
09.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.323.627 RON