Ofertă acceptată Cumpărare directă

HP CARTUS F6V25AE,No652,BK,360pg,ORIGINAL+ CANON TONER CRG057,BK,3.1K,LBP223DW,LBP226DW,LBP228X,MF44

Număr anunț
DA29491191
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA ACADEMIEI ROMANE (CUI 4283414)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.099.973 RON
Data publicării
08.12.2021 00:00
Data finalizării
09.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.099.973 RON