Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set 10 instrumente muzicale idealSTORE, Juniorii Muzicieni, Dezvolta performantele sunetelor, Incura

Număr anunț
DA29506499
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA NR.1 (CUI 4322955)
Cod CPV
37310000-4 · Instrumente muzicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.826.837 RON
Data publicării
09.12.2021 00:00
Data finalizării
10.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.826.837 RON