Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de exploatare și asistență pentru sisteme cronometraj, Cupa României, cadeți, Brașov.

Număr anunț
DA29503517
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Natatie si Pentatlon Modern (CUI 10062779)
Cod CPV
72250000-2 · Servicii pentru sisteme si asistenta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.327.192 RON
Data publicării
09.12.2021 00:00
Data finalizării
10.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.327.192 RON