Ofertă acceptată Cumpărare directă

Senzor OXIGEN APARAT ANESTEZIE

Număr anunț
DA29475055
Autoritate contractantă
PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
Cod CPV
30237475-9 · Senzori electrici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
3.557.481 RON
Data publicării
08.12.2021 00:00
Data finalizării
10.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.557.481 RON