Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie igienica rola Jumbo extra alba 2 straturi 130m 130 m metri pentru dispenser de baie BUSINESS

Număr anunț
DA29510080
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL TIMIȘ (CUI 2487620)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
385.586 RON
Data publicării
09.12.2021 00:00
Data finalizării
10.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

385.586 RON