Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de constructii conform specificatiei

Număr anunț
DA29501582
Autoritate contractantă
U.M. 0654 CRAIOVA (CUI 4332061)
Cod CPV
44163210-5 · Coliere de strangere pentru tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.328.360 RON
Data publicării
09.12.2021 00:00
Data finalizării
10.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.328.360 RON