Ofertă acceptată Cumpărare directă

VERIFICARE TEHNICA PROIECT REABILITARE GRADINITA FAZA DALI - EXIGENTELE B,D,E,F

Număr anunț
DA29507272
Autoritate contractantă
COMUNA CUZDRIOARA (PRIMARIA CUZDRIOARA) (CUI 4546936)
Cod CPV
71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.527.292 RON
Data publicării
09.12.2021 00:00
Data finalizării
10.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.527.292 RON