Ofertă acceptată Cumpărare directă

Nikon Aparat foto DSLR D5600 24.2MP Kit AF-P 18-55mm VR cu trepied foto-video

Număr anunț
DA29469724
Autoritate contractantă
ORASUL COSTESTI (PRIMARIA COSTESTI) (CUI 4834769)
Cod CPV
38651600-9 · Camere digitale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.286.115 RON
Data publicării
07.12.2021 00:00
Data finalizării
10.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.286.115 RON