Ofertă acceptată Cumpărare directă

Procesor Intel Xeon Silver

Număr anunț
DA29504557
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02093 Bucuresti (CUI 13504689)
Cod CPV
30211500-6 · Unitate centrala de procesare (CPU) sau procesoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.807.295 RON
Data publicării
09.12.2021 00:00
Data finalizării
10.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.807.295 RON