Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Iluminat Festiv-Pachet Decoratiuni specifice de Sarbatori

Număr anunț
DA29503357
Autoritate contractantă
COMUNA FRATA (CUI 4546944)
Cod CPV
34993000-4 · Iluminat stradal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.304.389 RON
Data publicării
09.12.2021 00:00
Data finalizării
10.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.304.389 RON