Atribuită Cumpărare directă

100G MILKA CIOCOLATA

Număr anunț
DA35786076
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15842100-3 · Ciocolata (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
272,16 RON
Data publicării
23.05.2024 13:51
Data finalizării
28.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

272,16 RON