Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manopera montare, demontare, probe si punere in functie ghirlanda ornamentala ( 10 metri )

Număr anunț
DA29496362
Autoritate contractantă
Comuna Satu Mare (CUI 4327057)
Cod CPV
31500000-1 · Aparatura de iluminat si lampi electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
19.030.541 RON
Data publicării
09.12.2021 00:00
Data finalizării
10.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.030.541 RON