Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet accesorii SI instrumente muzicale

Număr anunț
DA29501716
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CU PROGRAM SUPLIMENTAR DE MUZICA SI ARTE PLASTICE SIGHETU MARMATIEI (CUI 26968060)
Cod CPV
37321000-4 · Accesorii pentru instrumente muzicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.649.651 RON
Data publicării
09.12.2021 00:00
Data finalizării
10.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.649.651 RON