Ofertă acceptată Cumpărare directă

LOT 1: Pachet materiale electrice, 5 articole

Număr anunț
DA29489348
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.830.094 RON
Data publicării
08.12.2021 00:00
Data finalizării
10.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.830.094 RON