Atribuită Cumpărare directă

Statie incarcare Power Station Portabil River 2 Pro – 768 Wh

Număr anunț
DA35780333
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0568 Baia Mare (CUI 4157335)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
65400000-7 · Alte surse de alimentare si de distributie a energiei electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.105 RON
Data publicării
23.05.2024 13:51
Data finalizării
28.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.105 RON