Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet fiset metalic / vestiar depozitare conform ADV1259363 / 03.12.2021
- Număr anunț
- DA29514445
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
- Cod CPV
- 39141300-5 · Dulapuri compartimentate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 16.310.679 RON
- Data publicării
- 10.12.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.