Ofertă acceptată Cumpărare directă

Control periodic de medicina muncii

Număr anunț
DA29508216
Autoritate contractantă
Centrul Cultural Gheorgheni (CUI 14818973)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.682.829 RON
Data publicării
09.12.2021 00:00
Data finalizării
11.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.682.829 RON