Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezinfectant dezinfectanti gel de pentru mâini biocid 500ml 500 ml avizat aviz MS Klintensiv

Număr anunț
DA29525246
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TARGU BUJOR (CUI 3346913)
Cod CPV
33741300-9 · Dezinfectant pentru maini (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.370.727 RON
Data publicării
10.12.2021 00:00
Data finalizării
11.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.370.727 RON