Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv. de proiectare si ex. lucrari instalatie de gaze de la PR la instalatia de distributie bloc ANL

Număr anunț
DA29527200
Autoritate contractantă
COMUNA SEMLAC (CUI 3518830)
Cod CPV
45333000-0 · Lucrari de instalare de gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.785.352 RON
Data publicării
10.12.2021 00:00
Data finalizării
11.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.785.352 RON