Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii instalatii de climatizare si instalatii electrice sediu primarie Galda de Jos

Număr anunț
DA29495891
Autoritate contractantă
Comuna Galda de Jos (Consiliul Local Galda de Jos), Jud. Alba (CUI 4561928)
Cod CPV
42512000-8 · Instalatii de climatizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.086.934 RON
Data publicării
09.12.2021 00:00
Data finalizării
13.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.086.934 RON