Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPA VIKING 185/65R15 ALL SEASONS

Număr anunț
DA29523709
Autoritate contractantă
Comuna Glodeanu Silistea (Primaria Comunei Glodeanu Silistea) (CUI 4088219)
Cod CPV
34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.861.903 RON
Data publicării
10.12.2021 00:00
Data finalizării
13.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.861.903 RON