Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICIU DE FORMARE PROFESIONALA - CURS IGIENA

Număr anunț
DA29498885
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ROGOVA (CUI 29145344)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
20.722.872 RON
Data publicării
09.12.2021 00:00
Data finalizării
13.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.722.872 RON