Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pungi hartie A3 personalizate, Planner A3, Calendar de birou, Agenda A5, Calendar Triptic A3 Persona

Număr anunț
DA29522870
Autoritate contractantă
COMUNA JILAVA (CUI 4420791)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.399.530 RON
Data publicării
10.12.2021 00:00
Data finalizării
13.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.399.530 RON