Ofertă acceptată Cumpărare directă

SF+PT Retele de apa si canalizare str. Octavian Popa, ing.Petru Pantea, 13Septembrie si Crisul Negru

Număr anunț
DA29527887
Autoritate contractantă
ORASUL STEI (CUI 4539114)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.735.486 RON
Data publicării
12.12.2021 00:00
Data finalizării
13.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.735.486 RON