Atribuită Cumpărare directă

Modul UPS 24Vdc/40A, Sursa 480W 3x400V/24V 20A, Sursa 240W 230V/24V 10A

Număr anunț
DA35811965
Autoritate contractantă
SC COMPANIA REGIONALA DE APA BACAU SA (CUI 27429315)
Furnizor / câștigător
SITECH SRL (CUI 15109724)
Cod CPV
31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
898,81 RON
Data publicării
27.05.2024 13:51
Data finalizării
28.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

898,81 RON