Atribuită Anunț de participare

IMPLANTURI DENTARE

Număr anunț
SCN1067191
Autoritate contractantă
Institutul Naţional de Management al Serviciilor de Sănătate(INMSS) (CUI 26328134)
Furnizor / câștigător
GURSK MEDICA SRL (CUI 25629635)
Cod CPV
33132000-4 · Implanturi dentare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
298.690 RON
Valoare atribuită
298.690 RON
Data publicării
24.04.2020 18:57
Anunț de atribuire
SCNA1037423
Termen limită
06.05.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1082585

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GURSK MEDICA SRL CUI RO 25629635

Valoare atribuită

298.690 RON

din 298.690 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.