Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERV SF OB-REAB SI EXT SIST CANAL MEN SI PL SI ST EPUR SI REAL BRANS IN LOC PORT LESMIR SI SUMAL

Număr anunț
DA29523660
Autoritate contractantă
COMUNA MARCA (CUI 4291948)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.181.508 RON
Data publicării
10.12.2021 00:00
Data finalizării
13.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.181.508 RON