Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere Buldozer pe senile

Număr anunț
DA29483625
Autoritate contractantă
COMUNA MAIERU (CUI 4512305)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.337.680 RON
Data publicării
08.12.2021 00:00
Data finalizării
13.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.337.680 RON