Atribuită
Anunț de participare
Execuţie lucrări exterioare pentru obiectivul de investiţii „GRĂDINIȚĂ CU PROGRAM NORMAL CU 4 SĂLI DE GRUPĂ, ORAȘ TĂUȚII MĂGHERĂUȘ”
- Număr anunț
- CN1023514
- Autoritate contractantă
- ORASUL TAUTII-MAGHERAUS (CUI 3627170)
- Furnizor / câștigător
- INTERVENTIA NET SRL (CUI 28133082)
- Cod CPV
- 45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 311.775,15 RON
- Valoare atribuită
- 401.724,37 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1047635
- Termen limită
- 16.09.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 154-376170
- Documentație de atribuire
- DF1091276
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTERVENTIA NET SRL CUI 28133082
Terți susținători 1
PRESCONSTRUCT OAS SRL CUI RO 16191497
Valoare atribuită
401.724,37 RON
din 311.775,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro