Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,3% sub estimat
Intrerupator Siemens 0,4 kV/1600A, debrosabil, cu armare electrica, seria 3WL1116-2FB66-6BA4-Z K07+R15 sau echivalent – 5 buc
- Număr anunț
- CN1023504
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 31214100-0 · Intrerupatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54.616,95 RON
- Valoare atribuită
- 45.717,50 RON 16,3% sub estimat
- Data publicării
- 06.08.2020 09:40
- Anunț de atribuire
- CAN1050592
- Termen limită
- 08.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1091294
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELECTRO ENERGETICA S.A. CUI RO 15000173
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TOBIMAR GROUP SRL CUI 21171933
Terți susținători 1
TOBIMAR SRL CUI 11319570
Valoare atribuită
45.717,50 RON
din 54.616,95 RON estimat
16,3%
Adjudecat la 83,7% din estimat · economie 8.899,45 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.