Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,3% sub estimat

Modernizare drumuri locale Comuna Ceahlău

Număr anunț
SCN1067149
Autoritate contractantă
Comuna Ceahlau (CUI 2614155)
Furnizor / câștigător
TRUST CCDP SRL (CUI 19014236)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
975.878,88 RON
Valoare atribuită
943.900,39 RON 3,3% sub estimat
Data publicării
24.04.2020 10:30
Anunț de atribuire
SCNA1040751
Termen limită
14.05.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1082491

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRUST CCDP SRL CUI RO 19014236
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ANDREI CONSTRUCT SRL CUI RO 22091018

Valoare atribuită

943.900,39 RON

din 975.878,88 RON estimat 3,3%

Adjudecat la 96,7% din estimat · economie 31.978,49 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.