Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,5% sub estimat
Elaborare proiect și Asistență tehnică proiectant pentru obiectivul: Reabilitare și etajare parțială Grădinița nr.1, municipiul Târgu Jiu
- Număr anunț
- SCN1067128
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
- Furnizor / câștigător
- ARHIMANIAC PROJECT S.R.L. (CUI 41346100)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.950,75 RON
- Valoare atribuită
- 23.950 RON 31,5% sub estimat
- Data publicării
- 24.04.2020 08:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1037865
- Termen limită
- 12.05.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1082403
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARHIMANIAC PROJECT S.R.L. CUI 41346100
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ONE DESIGN SRL CUI RO15655637
Valoare atribuită
23.950 RON
din 34.950,75 RON estimat
31,5%
Adjudecat la 68,5% din estimat · economie 11.000,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.