Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop LENOVO IdeaPad 3 14ADA05, AMD Ryzen 5 3500U pana la 3.7GHz, 14" Full HD, 8GB, SSD 256GB, AMD

Număr anunț
DA29521170
Autoritate contractantă
Scoala Generala Satu Mare HR (CUI 16435672)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.864.518 RON
Data publicării
10.12.2021 00:00
Data finalizării
13.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.864.518 RON