Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camera video rever si suport T6 epolet cf nota 60943/09.12.2021

Număr anunț
DA29540638
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Cod CPV
32333200-8 · Camere video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
428.091 RON
Data publicării
13.12.2021 00:00
Data finalizării
13.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

428.091 RON