Atribuită Cumpărare directă

LUCRĂRI DE REPARATII DIVERSE - BRANSAMENTE SISTEM DE ALIMENTARE CU APA

Număr anunț
DA35793667
Autoritate contractantă
COMUNA BLAJEL (PRIMARIA COMUNEI BLAJEL) (CUI 4241168)
Furnizor / câștigător
LEVICON INSTAL S.R.L. (CUI 43269100)
Cod CPV
45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
49.224,45 RON
Data publicării
24.05.2024 13:51
Data finalizării
28.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.224,45 RON