Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACORDARE DE CADOURI PENTRU COPII IN CADRUL ACTIVITATII EXTRASCOLARE DIN LUNA DECEMBRIE 2021 INTITULA

Număr anunț
DA29517586
Autoritate contractantă
Comuna Corcova (Primaria Corcova Jud. Mehedinti) (CUI 4818631)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.268.671 RON
Data publicării
10.12.2021 00:00
Data finalizării
13.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.268.671 RON