Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie servicii IT: consultanta, dezvoltare software cmf. caiet sarcini Nr. IES-GEN 60/22.11.2021
- Număr anunț
- DA29532853
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE PROIECTE AL MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 44202834)
- Cod CPV
- 72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 29.364.018 RON
- Data publicării
- 13.12.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.12.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.