Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CURATAT

Număr anunț
DA29543186
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "GRIGORE MOISIL" BISTRITA (CUI 4426859)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.715.421 RON
Data publicării
13.12.2021 00:00
Data finalizării
14.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.715.421 RON