Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Lenovo 17.3'' IdeaPad 3, geanta, mouse, lic Windows 10 Pro

Număr anunț
DA29545843
Autoritate contractantă
COMUNA MAERISTE (PRIMARIA MAERISTE JUD. SALAJ) (CUI 4292030)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.515.385 RON
Data publicării
13.12.2021 00:00
Data finalizării
14.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.515.385 RON