Atribuită Cumpărare directă

Osii, anvelope si alte piese pentru locomotive sau material feroviar rulant (Rev.2)

Număr anunț
DA35808421
Autoritate contractantă
COMUNA CURTISOARA (CUI 5139736)
Furnizor / câștigător
RANSOM IMPEX SRL (CUI 22532629)
Cod CPV
34631400-3 · Osii, anvelope si alte piese pentru locomotive sau material feroviar rulant (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.521 RON
Data publicării
27.05.2024 13:51
Data finalizării
28.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.521 RON